COMPO Hnojivo pro rajčata a zeleninu s dlouhodobým účinkem

Použití a charakteristika:

Pouze 1 hnojení za sezónu! Toto vysoce kvalitní hnojivo pro rajčata a zeleninu s dlouhodobým účinkem je speciálně sestaveno přesně podle rajčat a ostatní zeleniny: Dusík (14,5%) je zodpovědný za správný vývoj rostlin. Fosfor (7%) stimuluje kvetení a tím i tvorbu plodů. Vysoký obsah draslíku (14,5%) se stará o zdraví rostlin a dozrávání plodů. Toto hnojivo s nízkým obsahem chloru je bohaté na hořčík a ostatní důležité stopové prvky, čímž je zajištěno správné a intenzivní aroma plodů. Velice dobrý okamžitý a 6 měsíců trvající dlouhodobý účinek zaručuje krásné, odolné a na květy bohaté rostliny. Díky inovativnímu systému hnojení s kontrolovaným uvolňováním živin ve dvou fázích budou Vaše rostliny od prvního dne optimálně zabezpečeny živinami po celou sezónu bez nebezpečí přehnojení.

VÝHODY COMPO HNOJIVA PRO RAJČATA A ZELENINU S DLOUHODOBÝM ÚČINKEM

Inovativní systém hnojení zaručuje kontrolované uvolňování živin ve dvou fázích:

1. Okamžitý účinek: světlé neobalené granule uvolňují živiny okamžitě tak, že Vaše rostliny budou od 1. dne zaopatřeny všemi důležitými hlavními živinami i stopovými prvky. Takto bude optimálně uspokojena vysoká prvotní potřeba Vašich rostlin.

2. Dlouhodobý činek: granule obalené speciální pryskyřicí pokrývají následnou potřebu živin. Jejich dlouhodobý účinek nastupuje postupně. V souladu s působením přirozených růstových faktorů (vlhkost a teplota půdy) se živiny postupně uvolňují z granulí. Tímto je zajištěno kontrolované dostatečné zásobování Vašich rostlin živinami po dobu šesti měsíců. Tím, že živiny jsou rostlinám takto dodávány pouze v právě potřebném množství, je zabráněno vyplavování živin, což významně přispívá k ochraně životního prostředí.

  • COMPO Hnojivo pro rajčata a zeleninu s dlouhodobým účinkem
Objem: 1 kg

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440