COMPO Hnojivo pro růže s dlouhodobým účinkem

Použití a charakteristika:

Pouze 1 hnojení za sezónu! Toto vysoce kvalitní hnojivo pro růže s dlouhodobým účinkem je speciálně sestaveno přesně podle potřeb růží a kvetoucích keřů: Dusík (14,5%) je zodpovědný za správný vývoj rostlin. Fosfor (7%) se stará o výrazné a dlouhotrvající vybarvení. Vysoký obsah draslíku (15%) posiluje odolnost proti chorobám. Hořčík a ostatní důležité stopové prvky zajišťují mimořádně krásné kvetení. Velice dobrý okamžitý a 6 měsíců trvající dlouhodobý účinek zaručuje krásné, odolné a na květy bohaté rostliny. Díky inovativnímu systému hnojení s kontrolovaným uvolňováním živin ve dvou fázích budou Vaše rostliny od prvního dne optimálně zabezpečeny živinami po celou sezónu bez nebezpečí přehnojení.
VÝHODY COMPO HNOJIVA PRO RŮŽE S DLOUHODOBÝM ÚČINKEM

Inovativní systém hnojení zaručuje kontrolované uvolňování živin ve dvou fázích:

1. Okamžitý účinek: světlé neobalené granule uvolňují živiny okamžitě tak, že Vaše rostliny budou od 1. dne zaopatřeny všemi důležitými hlavními živinami i stopovými prvky. Takto bude optimálně uspokojena vysoká prvotní potřeba Vašich rostlin.

2. Dlouhodobý činek: granule obalené speciální pryskyřicí pokrývají následnou potřebu živin. Jejich dlouhodobý účinek nastupuje postupně. V souladu s působením přirozených růstových faktorů (vlhkost a teplota půdy) se živiny postupně uvolňují z granulí. Tímto je zajištěno kontrolované dostatečné zásobování Vašich rostlin živinami po dobu šesti měsíců. Tím, že živiny jsou rostlinám takto dodávány pouze v právě potřebném množství, je zabráněno vyplavování živin, což významně přispívá k ochraně životního prostředí.

  • COMPO Hnojivo pro růže s dlouhodobým účinkem
Objem: 0,75 kg

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440