COMPO SANA Substrát pro kaktusy a sukulenty

Použití a charakteristika:

Speciální jakostní substrát pro všechny druhy kaktusů a ostatních sukulentů. Obsažené hnojivo působí okamžitě a zaručuje optimální zásobování rostlin živinami po dobu až 6-ti týdnů. Aktivátor kořenů AGROSIL® viditelně napomáhá rozvoji kořenové soustavy a kvalitní křemičitý písek chrání rostliny před přemočením a zajišťuje dobré provzdušnění substrátu.

VÝHODY VÝROBKU COMPO SANA SUBSTRÁT PRO KAKTUSY A SUKULENTY

Hnojivo obsažené v tomto substrátu COMPO SANA zajišťuje rostlinám optimální zásobování živinami po dobu 6-ti týdnů. Perfektní vyladění jednotlivých složek hnojiva přitom garantuje bezpečný okamžitý účinek stejně jako optimální dlouhodobou výživu všemi důležitými hlavními živinami a stopovými prvky.

Aktivátor kořenů AGROSIL, speciálně vyvinutý firmou COMPO, zajišťuje rovnoměrné rozdělení živin v celém květináči. Tím dochází k výraznému zlepšení rozvoje kořenové soustavy, což umožní optimální zásobování rostlin vodou a živinami.

Kvalitní křemičitý písek zaručuje opětovný dobrý příjem vody v případě vyschnutí substrátu. Složení COMPO SANA Substrátu pro kaktusy a sukulenty poskytuje propustnou strukturu, která zaručuje jeho dobré drenážní vlastnosti a minimalizuje nebezpečí přemokření substrátu.

  • COMPO SANA Substrát pro kaktusy a sukulenty
Objem: 5L

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440