COMPO SANA Substrát pro rajčata a zeleninu

Použití a charakteristika:

Pro rajčata a všechny ostatní náročné druhy zeleniny. Se zásobou živin na 6 týdnů, s přídavkem pravého COMPO GUANA a COMPO PLUS zahradního humusu pro kyprou a vzdušnou strukturu substrátu a zdravé aromatické plody.VÝHODY COMPO SANA SUBSTRÁTU PRO RAJČATA A ZELENINU

Hnojivo obsažené v tomto substrátu COMPO SANA zajišťuje rostlinám optimální zásobování živinami po dobu 6 týdnů. Perfektní vyladění jednotlivých složek hnojiva přitom garantuje bezpečný okamžitý účinek stejně jako optimální dlouhodobou výživu všemi důležitými hlavními živinami a stopovými prvky.

Pravé COMPO GUANO je vysoce hodnotné přírodní hnojivo získané z exkrementů mořských ptáků. Jeho jedinečné složení bohaté na stopové prvky posiluje vitalitu rostlin a podporuje především intenzivní tvorbu květů a vybarvení listů.

COMPO PLUS zahradní humus z přírodních surovin podporuje biologickou aktivitu v půdě a tvorbu humusu. V rámci speciální receptury COMPO SANA Substrátu pro rajčata a zeleninu tímto zaručuje jednak dodatečné zásobování živinami a také kyprou vzdušnou strukturu.

  • COMPO SANA Substrát pro rajčata a zeleninu
Objem: 20 L

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440