COMPO SANA Substrát pro růže

Použití a charakteristika:

Pro pěstování růží na záhonech, v květináčích nebo kontejnerech. S dávkou živin na 6 týdnů, jílovými minerály zadržujícími živiny pro podporu tvorby krásných intenzivních květů a COMPO PLUS zahradním humusem pro kyprou a vzdušnou strukturu substrátu.VÝHODY COMPO SANA SUBSTRÁTU PRO RŮŽE

Hnojivo obsažené v tomto substrátu COMPO SANA zajišťuje rostlinám optimální zásobování živinami po dobu 6-ti týdnů. Perfektní vyladění jednotlivých složek hnojiva přitom garantuje bezpečný okamžitý účinek stejně jako optimální dlouhodobou výživu všemi důležitými hlavními živinami a stopovými prvky.

Vysoce kvalitní jílové minerály mají schopnost navázat živiny v případě jejich přebytku a naopak je rovnoměrně uvolňovat v případě jejich potřeby. Díky garanci takovéhoto rovnoměrného zásobování živinami podporují jílové minerály tvorbu krásných a intenzivních květů.

COMPO PLUS zahradní humus z přírodních surovin podporuje biologickou aktivitu v půdě a tvorbu humusu. V rámci speciální receptury COMPO SANA Substrátu pro růže tímto zaručuje jednak dodatečné zásobování živinami a také kyprou vzdušnou strukturu.

  • COMPO SANA Substrát pro růže
Objem: 20L

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440