Compo Sana Univerzální květinový substrát super lehký 40 l

Použití a charakteristika:

Absolutní novinka na českém trhu. COMPO SANA univerzální květinový substrát Super lehký Vám v pravém smyslu slova ulehčí nákup substrátu pro Vaše rostliny. Tento univerzálně použitelný substrát je zhruba o polovinu lehčí než obvyklé substráty a přitom nabízí 100% kvality a objemu.

Substrát zásobuje Vaše rostliny po dobu 12 týdnů všemi potřebnými živinami. Obsažený PERLIT a aktivátor kořenů AGROSIL vytváří kyprou, vzdušnou strukturu a zajišťuje nejlepší podmínky pro rozvoj kořenové soustavy. Pro silné a zdravé rostliny.Díky praktickému kompaktnímu formátu a pevnému úchytu se doprava a manipulace se substrátem stává mnohem snadnější. Stabilní balení umožňuje optimální odebírání substrátu. Po použití lze balení znovu uzavřít pomocí přiložené samolepící etikety pro bezproblémové ukládání zbylého množství.
COMPO SANA univerzální květinový substrát Super lehký obsahuje aktivní látky, které zajišťují rovnoměrné vstřebávání vody a zvyšují jeho schopnost vodu zadržovat.


VÝHODY COMPO SANA UNIVERZÁLNÍHO KVĚTINOVÉHO SUBSTRÁTU SUPER LEHKÝ

Hnojivo obsažené v tomto substrátu COMPO SANA zajišťuje rostlinám optimální zásobování živinami až po dobu 12-ti týdnů. Perfektní vyladění jednotlivých složek hnojiva přitom garantuje bezpečný okamžitý účinek stejně jako optimální dlouhodobou výživu všemi důležitými hlavními živinami a stopovými prvky.

  • Compo Sana Univerzální květinový substrát super lehký 40 l

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440