Novinky

Společnost BB Com s.r.o. zabývající se výrobou zahradnických substrátů hledá zaměstnance na pozici

ŘIDIČ KAMIONU (C+E)

Více informací ZDE


Bylo nám ctí být hlavním partnerem osmého ročníku soutěže Zelená střecha roku 2021, na kterém se představilo 16 budov z ČR pokrytých zelenou střechou. Vítěze vybírala odborná porota a nás velmi těší, že na zele střechy, které se umístily na předních příčkách (ve více kategoriích), byly použity právě naše substráty Florcom:

 

KATEGORIE VEŘEJNÁ ZELENÁ STŘECHA INTENZIVNÍ - byla udělena dvě 1. místa

KATEGORIE VEŘEJNÁ ZELENÁ STŘECHA EXTENZIVNÍ

KATEGORIE RODINNÁ ZELENÁ STŘECHA

1. místo – rekonstrukce střešní terasy a vnitrobloku – Budova B (BB Centrum), Praha 4

1. místo - Ekocentrum Na Pasece Zlín-Velíková

1. místo - biodiverzní zelená střecha v Praze

1. místo – novostavba střešní zahrady na sídle ČSOB, Praha 5   2. místo - šikmá a plochá střecha v Nezbavěticích

 

Naše substráty byly i součástí udělených čestných uznání za experimentální ověření a porovnání materiálů střešního souvrství na českém trhu (Experimentální střecha ČVUT UCEEB v Buštěhradě) a za osobní tvůrčí přístup majitelky k využití střešního prostoru pro zeleň i umění (Soubor extenzivních a intenzivních střech v Bílovicích nad Svitavou).

Kompletní výsledky a tiskovou zprávu ze soutěže najdete zde: https://www.zelenestrechy.info/zname-zelenou-strechu-roku...

Všem zúčastněným projektům ještě jednou moc gratulujeme, pro nás jste byli vítězi všichni! Také nás velmi těší, že o soutěž projevila zájem i široká veřejnost, což dokazuje, že téma zelených střech není pouze krátkodobým módním výstřelkem a do budoucna se můžeme těšit na spoustu nových krásných projektů, které zazelení střechy u nás i v zahraničí.