Substrát pro levandule a středomořské rostliny - BBCOM.cz

Substrát pro levandule a středomořské rostliny - SSL

Použití a charakteristika:

Substrát pro levandule a středomořské rostliny se používá pro pěstování středomořských rostlin, levandulí, středomořských bylin a palem. Substrát je vhodný pro pěstování v nádobách i ve volné půdě. Substrát vytváří příznivé podmínky pro zdravý vývoj rostlin. Fyzikální vlastnosti substrátu zajišťují optimální vodní a vzdušnou kapacitu pro růst kořenového systému.

Pokud je třeba, substrát před použitím zvlhčete. Po zasazení rostliny substrát lehce přitlačte a dobře zalijte. Vyvarujte se přemokření substrátu. Pravidelně přihnojujte NPK hnojivem, například krystalickým hnojivem Florfit, případně speciálním hnojivem. Začněte po 4 týdnech, dále pak minimálně 1x týdně.

Substrát pro levandule a středomořské rostliny je vyroben z nejkvalitnějších světlých a tmavých rašelin s vhodnou kyselostí obohacený vyzrálým kompostem. Rašelina je vytříděná a svojí strukturou zajišťuje optimální vododržnost a dostatek vzduchu pro zdravý vývoj kořenového systému. Substrát je obohacen hnojivem o živiny a stopové prvky a pH je upraveno vápencem.

Hnojivo na 6 týdnů Obsah přírodního humusu Dlouhodobě stálá struktura Dobrá drenáž
  • Substrát pro levandule a středomořské rostliny
Objem: 20 litrů
Lze zakoupit
na našem e-shopu


Související sortiment

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440