Osmocote 5 8-9M 16-8-12+2.2MgO+TE - BBCOM.cz

Osmocote 5 8-9M 16-8-12+2.2MgO+TE

Použití a charakteristika:

Osmocote 5 přínáší pěstitelům nejnovější technologii řízeného uvolňování živin. Tato hnojiva už 5. generace mají předem naprogramovanou křivku uvolňování živin, která zaručí účinnou, bezpečnou a stálou dodávku živin rostlinám. Osmocote 5 s dobou působení 8-9 měsíců je ideální pro rostliny přesazované brzy na jaře.

Výhody:

  • Lepší a přesnější příjem živin díky technologii NutriMatch-Release

  • Maximální efektivita uvolňování živin

  • Maximální kontrola kvality: obsah každého balení je identický

Důležité upozornění:
Maximální doporučená dávka startovacího hnojiva v pěstebním médiu je 0,5 kg/m3. Dávkování hnojiva Osmocote se řídí objemem nádob. V případě přesazování do větších kontejnerů je nutné vyrovnat zředění substrátu zvýšenou dávkou čerstvého pěstebního média. Konkrétní doporučení konzultujte s naším technickým poradcem.

Výše uvedené dávky se doporučují pro nehnojené substráty. Jedná se pouze o obecné doporučení. Dávkování je třeba upravit pro specifické podmínky jako je pěstování v tunelech, sklenících a v případech specifických klimatických podmínek. Produkt se nedoporučuje při přepichování a/nebo podzimní/zimní přesazování. Podrobnější doporučení žádejte od našeho technického poradce.

Každou změnu dávkování, způsobu aplikace a jiných kultivačních zásahů napřed vždy vyzkoušejte na malém vzorku. Protože pěstební podmínky se mohou lišit a společnost ICL Specialty Fertilizers nemůže ovlivnit aplikaci produktů, není ani odpovědná za případné negativní výsledky.

 

1 Osmocote 5 s dobou působení 8-9 měsíců je určen pro krátké kultury v kontejnerových školkách, trvalky a různé typy hrnkových rostlin.

2 Pro dosažení optimálního rozptylu granulí se doporučuje produkt zamíchat do pěstebního média.

3 Osmocote 5 lze aplikovat přímo při přepichování. Konkrétní doporučení žádejte u našeho technického poradce.

4 Pokud pěstební médium obsahuje Micromax Premium v dávce vyšší než 200 gram/m3, konzultujte konkrétní použití hnojiva Osmocote 5 s naším technickým poradcem.

5 Osmocote 5 lze kombinovat s vodorozpustnou výživou Peters a Universol. Konkrétné doporučení žádejte od našeho technického poradce.

6 Dobu působení hnojiva Osmocote 5 8-9M ovlivňuje teplota. (Standardní doba působení se počítá při teplotě 21ºC.) 16ºC: 10-11M, 21ºC: 8-9M, 26ºC: 6-7M.

7 Nespotřebované nebo poškozené pytle je nutné pečlivě uzavřít.

8 Skladujte v suchu.

 

vice info zde:

 

  • Osmocote 5 8-9M 16-8-12+2.2MgO+TE
Lze zakoupit
na našem e-shopu

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440