Vodorozpustná hnojiva

Universol

Hnojiva Universol jsou standardem v oblasti vodorozpustných hnojiv. Pro lepší přehlednost jsou hnojiva barevně rozlišena a obsahují i technologii "Bright Solution System". Tato technologie spočívá ve výrobě ze zvláště vybraných přísad, které zajišťují nejen vysokou kvalitu produktů, ale i přesvědčivé výsledky a čistý závlahový systém po jejich použití. Všechna hnojiva jsou vyrobena s vyváženým obsahem základních živin NPK, které doplňuje hořčík a stopové prvky. Díky svojí spolehlivosti a skvělému poměru cena/výkon jsou hnojiva Universol uznávána pěstiteli po celém světě.

Micromax

Micromax Premium je jemně granulované hnojivo, které obsahuje stopové prvky. Ty jsou důležité k zajištění maximálního růstu rostlin. Micromax Premium zajistí, že rostlina dostane veškeré nezbytné množství stopových prvků a hořčíku, které potřebuje k růstu. Unikátní složení tohoto hnojiva rovněž zvyšuje účinnost hlavních živin. 

Nova Pekacid

Nova PeKacid 0-60-20 je patentované vodorozpustné PK hnojivo od společnosti ICL SF. Je ideální pro polní aplikace i pěstování bez substrátu. Produkt lze použít v podmínkách s tvrdou vodou či na vápenatých půdách.

Start&Gro

Start&Gro je startovací hnojivo vhodné pro hrnkové rostlin. Je vyvinuto pro vmíchání do substrátu a výživu v prvních týdnech pěstování.

Agrolution pH Low

Produkty Agrolution pHLow jsou navrženy tak, aby se s jejich pomocí v podmínkách s tvrdou vodou pěstovalo lepší ovoce a zelenina. Jsou vyrobeny z čistých surovin a jsou 100% vodorozpustné.

Agrolution Special

Agrolution Special je hnojivo určené pro efektivní dodávku správného množství živin plodinám, které rostou v podmínkách s měkkou vodou. Produkty Agrolution Special určují standard pro výživu ovoce a zeleniny pěstované na substrátech i v půdě.

Peters Professional Poinsettia Mix

Poinsettie mají speciální nároky na výživu. Řada hnojiv Peters obsahuje i produkt Peters Professional Poinsettia Mix, který je speciálně určený pro poinsettie. Upravený obsah bóru, zinku a molybdenu zajistí dokonalou kvalitu rostlin. Vysoký podíl obsaženého nitrátového dusíku se postará o zdravý růst kořenů.