SUBSTRÁT PRO STŘEŠNÍ ZAHRADY EXTENZIVNÍ – SSE - BBCOM.cz

SUBSTRÁT PRO STŘEŠNÍ ZAHRADY EXTENZIVNÍ – SSE, SSE-S

Použití a charakteristika:

Profesionální střešní substráty Florcom pro extenzivní zelené střechy a extenzivní střechy s velkým sklonem, tedy pro střechy s nižším souvrstvím a minimální údržbou.

Použití: Substrát pro nenáročné, především suchomilné rostliny a trávy, které můžeme s úspěchem na střechách pěstovat ve vrstvě substrátu  vysoké 5-20 centimetrů.  Extenzivní zelené třechy mají výborné retenční, tepelně a zvukově izolační vlastnosti, ochrannou i ekologickou funkci. 

Charakteristika: SSE exten­zivní střešní substrát Florcom je dobře propustný,  objem vzduchových pórů  je více než 60%, má neutrální pH a živiny v přírodní formě. Objemová hmotnost substrátu v přirozeně vlhkém stavu je 650kg/m³ a do 1020kg/m³ při teoretickém maximálním nasycení vodou, což umožní použití i na střechách s menší nosností. Drenážní schopnost a současně vysokou vodoakumulační kapacitu zajišťuje optimální poměr a kvalita použitého materiálu, který si zachovává svoje fyzikální vlastnosti a je stále funkční. Všechny materiály použité při výrobě jsou výhradně české. Většina součástí substrátu je ostrohranná, což zabraňuje sesypávání substrátu a umožňuje jeho zhutnění. Tento substrát je vhodný pro ploché střechy a střechy s mírným sklonem.

Pro střechy strmé a s velkým sklonem jsme vyvinuli nový substrát SSE-S ostrohranný extenzivní střešní, který neobsahuje žádné kulovité částice a s použitím zádržného systému při větším sklonu střechy se po zhutnění substrát nesesypává. Jeho váha je v přirozeně vlhkém stavu je 715kg/m³ a do 1250kg/m³ při teoretickém maximálním nasycení vodou.

Střešní substráty Florcom dodáváme balené v pytlech 45l, v BigBagu á 1,7m3 nebo v silocisternách 45m3, které substrát vyfoukají na střechu do vzdálenosti až 100m v krátkém čase.

  •  SUBSTRÁT PRO STŘEŠNÍ ZAHRADY  EXTENZIVNÍ – SSE, SSE-S
Objem: 45 L , Big bag , silocisternou, volně ložený

Související sortiment

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440