stabilizovaný kopečkový mech - Ball Moss - světle zelený - Light Green - BBCOM.cz

Stabilizovaný kopečkový mech (Ball Moss) - Světle zelený - Preserved Ball Moss - Light Green

Použití a charakteristika:

Kopečkový dekorační stabilizovaný mech (mechové bochánky, Ball Moss) špičkové kvality ve světle zelené barvě má vypouklý tvar a používá se v interiérech k vytvoření dekorací. Je velmi oblíbený, hlavně díky svému kulatému tvaru a elegantnímu vzhledu. Dodává se ve formě kompaktních kopečků a manipulace s ním je tak velmi jednoduchá. Vzhledem ke své větší tloušťce vytváří v mechových kompozicích pocit 3D efektu a je proto vhodný pro zpestření a doplnění plochých mechových stěn. Skvěle se však vyjímá i samostatně.

Je vyroben z pravého, původně živého, mechu, který je ošetřen na několik let dopředu tak, aby nepotřeboval sluneční záření ani vodu. Organický mech, který už sice není živý ale ponechá si vzhled, měkkost a strukturu živého mechu. Jedná se o dlouhodobou a krásnou dekoraci vhodnou pro soukromé i veřejné prostory. 

Stabilizovaný mech nevyžaduje téměř žádnou péči. Lze jej jednoduše nalepit na všechny suché povrchy jako je sádrokarton, dřevo, sklo, obklady atd. do neomezených rozměrů. Stěna z mechů má velice dobré akustické vlastnosti. K vytváření mechových stěn a obrazů doporučujeme použít tavnou pistoli nebo lepidlo na koberce. Vhodná je kombinace s dalšími variantami mechů a přírodními materiály jako jsou větvičky a kamínky či jiné rostliny. 

  • Stabilizovaný kopečkový mech (Ball Moss) - Světle zelený
Objem: 1 kg
Lze zakoupit
na našem e-shopu

Kontaktujte nás


Pro informace volejte 465 612 584 nebo 606 692 440