Aplikátory osiv a hnojiv

ICL aplikátory

Aplikátory od společnosti ICL jsou odolné, snadno se používají a nabízejí trávníkářům to nejlepší pro účinnou aplikaci.  Společnost ICL nabízí kompletní sortiment rotačních, štěrbinových i ručních aplikátorů. ICL aplikátory jsou navrženy tak, aby zajistili s použitím vysoce kvalitních produktů ICL vynikající výsledky. Aplikátory mají objem, který vystačí k ošetření plochy od 930m2 do 1390m2.

Rotační aplikátory

Pro dosažení maximálních výsledků používejte aplikátory dodávané společností ICL. Doporučená nastavení aplikátorů počítají s průměrnou rychlostí chůze 5 km/h. Tato nastavení jsou pouze doporučená.Skutečná účinnost dávkování se může lišit v závislosti na přesnosti obsluhy i na samotném aplikátoru. Chcete-li dosáhnout maximálních výsledků, společnost ICL doporučuje aplikátor (včetně šíře záběru) v pravidelných intervalech kalibrovat. 

Štěrbinové aplikátory

Štěrbinové aplikátory od společnosti ICL jsou určeny k použití na menší plochy. Tyto aplikátory propouštějí štěrbinou stále stejné množství osiva/hnojiva. Štěrbinové aplikátory se pohybují těsně nad povrchem, čímž umožňují přesnou a stále stejnou aplikaci. Tato nízká výška proto umožňuje aplikace pouze tam, kde vegetace nepřesáhne 5 - 7 cm.