Trávníková hnojiva PROFI Golf

Segment společnosti ICL zaměřený na sportovní a okrasné trávníky má za cíl poskytnout vám vynikající produkty a řešení, které zajistí dokonalý trávník. Nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních travních osiv a hnojiv, díky nimž jsou golfové greeny rychlejší, sportoviště odolnější a parky zelenější
Neustálý výzkum a vývoj využívající nejlepších technologií umožňuje společnosti ICL uspokojit všechny vaše požadavky.

 

Greenmaster Pro-Lite

Greenmaster Pro-Lite má dobu působení 6 týdnů a doporučuje se k použití na greenech, odpalištích, fervejích a dalších sportovních trávnících.

Greenmaster Liquid

Greenmaster Liquid je výborné tekuté hnojivo určené k aplikaci na list, které nabízí moderní kapalnou výživu, jejímž cílem je maximální příjem živin.

Sportsmaster CRF

Sportsmaster CRF je ideální pro trávníky s výškou seče nad 12mm. Hledáte-li produkt s dobou působení 2-3 měsíce, je Sportsmaster CRF ve srovnání s konvenčními hnojivy ideální volbou zejména proto, že pomáhá udržet trávník zelený po delší dobu.

Sportsmaster CRF Mini

Technologie Poly-S použitá u produktové řady Mini zajišťuje rovnoměrný růst bez výrazných výkyvů. Naopak neobalovaná část hnojiva má na trávník okamžitý účinek, který přináší rychlý růst s rychle viditelným výsledkem. Na metr čtvereční plochy se aplikuje velké množství minigranulí, což pozitivně ovlivňuje hustotu trávníku. Vodorozpustná hnojiva Sportsmaster WSF

Vodorozpustná hnojiva Sportsmaster WSF 

Vysoce účinná a dokonale rozpustná hnojiva pro hospodárné ošetření velkých zatravněných ploch.

Sortiment vodorozpustných hnojiv obsahuje technologii TMax, která zlepšuje celkový příjem živin. Příjem živin listy i kořeny je rychlý a účinek je patrný po několik týdnů. 

Sierraform GT


SierraformGT působí po dobu 6-8 týdnů a je doporučeno pro použití na greenech, odpalištích, fervejích a sportovních trávnících.

ProTurf

Tyto produkty jsou známé tím, že dokáží zajistit zdravý a trvalý růst trávníku po dobu až 2 měsíců. Díky progresivní kombinaci vícesložkových hnojiv a hnojiv s řízeným uvolňováním je Pro Turf v této oblasti jedinečný. Navíc každý produkt této řady obsahuje přídavek hořčíku a vápníku, který zaručí, že je trávník nejen zelenější ale i odolnější. Na produkty ProTurf reaguje trávník rychle a pozitivně.